jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۲۷۷۲۹   ۱۲ مرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مهاجم ایرانی تیم فوتبال پانیونیوس یونان با وجود داشتن یک سال قرارداد با این تیم ممکن است از باشگاه یونانی جدا شود.

بعد از پیوستن مسعود شجاعی به تیم فوتبال پانیونیوس او به همراه کریم انصاری‌ فرد دو بازیکن ایرانی باشگاه یونانی پانیونیوس به حساب می‌آیند.کریم انصاری‌فرد یک سال دیگر با پانیونیوس قرارداد دارد، اما احتمال این که از این تیم جدا شده و به تیم دیگری منتقل شود وجود دارد.

درخشش کریم انصاری‌فرد در پانیونیوس موجب شده احتمال دریافت پیشنهاد اروپایی بهتر برای او وجود داشته باشد. مبلغ دریافتی انصاری‌فرد و شجاعی از تیم یونانی چندان زیاد نیست و این دو بازیکن مبلغی را گرفتند که به راحتی می‌توانستد سه برابر آن را در لیگ ایران دریافت کنند. تا پایان نقل و انتقالات تابستانی اروپا یک ماه باقی مانده و طی این یک ماه ممکن است پیشنهادهای انصاری‌فرد قطعی شده و او از هم‌تیمی‌اش مسعود شجاعی جدا شود. برای جدایی از پانیونیوس بندی در قرارداد انصاری‌فرد وجود دارد و در صورتی که برآورد شود می‌تواند این باشگاه را به مقصد مورد نظر خود ترک کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر