حمیده عباسعلی قهرمان کاراته کشورمان شب گذشته مهمان «خندوانه» شد.
کد خبر: ۹۲۷۴۸۱
قهرمان کاراته مهمان خندوانه بود/ دعوت به مبارزه با عمه احلام!

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛حمیده عباسعلی قهرمان کاراته کشورمان شب گذشته مهمان «خندوانه» شد.

وی ابتدا از کسب اولین مدال‌ طلای بانوان در این ورزش گفت و در ادامه راجع به مشکلات زندگی حرفه‌ای قهرمانان اظهار داشت: یکی از دشواری‌هایی که به طور کلی برای ورزشکاران حرفه‌ای وجود دارد، رعایت همیشگی رژیم غذایی خاص است که به همراه موارد دیگری چون استرس موجب ایجاد فشارهای عصبی می‌شود.

قهرمان کاراته کشورمان،‌ پس از این از برخی داوری‌های مغرضانه در مسابقات گفت. بعد با سوال رامبد جوان فضای برنامه تغییر کرد. رامبد از این ورزشکار خواست تا شعر کودکانه‌ای بخواند و این قهرمان ملی هم شعر «آهویی دارم خوشگله» را در جمع حاضران خواند.

سپس باز با سوال یکی از تماشاگران مبنی بر حس این ورزشکار در زمان اولین شکست حرفه‌ای، موضوع عوض شد و عباسعلی در پاسخ به این سوال گفت: حس خیلی بدی بود. آن قدر ناراحت بودم که هیچکس جرأت نمی‌کرد، سمت من بیاید.

عباسعلی همچنین خاطره‌ای از انتقام گرفتن از رقیبش در یک مسابقه که به جهت ناداوری جلو افتاده بود، تعریف کرد تا اینکه در ادامه «جناب‌خان» هم به جمعشان اضافه شد.

«جناب‌خان» پس از ورودش از این بانوی ورزشکار خواست تا برای مبارزه با عمه احلام که از مخالفان سرسخت ازدواج وی با «احلام» است، خودش را آماده کند و بعد از موافقت او درجا قرار ملاقاتی را تنظیم کرد.

عباسعلی پس از آن، از زمین کشاورزی گفت که در شهر ری مدت هاست قصد فروش آن را دارند و به علت موضوعاتی به مشکل برخوردند. «جناب‌خان» با شنیدن این موضوع، با یک تلفن برای دقایقی مدیر زمین‌های کشاورزی شهر ری شد، اما درست زمانی که می‌خواست مشکل زمین عباسعلی را حل کند، سمتش را از دست داد!

بعد هم به رامبد که متعجب بود گفت «مگه چیه! ما از این مدیریت ها که سه چهار دقیقه است، قبلا هم دیده بودیم. مگه نه؟!»

بعد از این‌ اتفاقات، عباسعلی با اشاره به مسابقاتی که در پیش دارد، یادآور شد: امسال مسابقات جهانی داریم و امیدوارم با دعای مردم رنگ مدالم تغییر کند.

در آخر هم بعد از رفتن این قهرمان، بایرام آمد و برای لحظاتی تکنیک هایی از کاراته را به صورت من‌درآوردی اجرا کرد.

به این ترتیب این قسمت از «خندوانه» با ریتمی آرام‌تر از همیشه و با آرزوهای خوب رامبد جوان برای همه مردم ایران به پایان رسید.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها