jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۲۴۴۳۲ ۰۲ مرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

یک بار دیگر مثل سال قبل اسامی داوران، ده روز قبل این‌که رقابت‌های لیگ برتر آغاز شود اعلام شد.

این اتفاق در حالی افتاده است که اعلام شدن این اسامی هیچ‌مشکلی را ایجاد نمی‌کند، اما سوال اینجاست که چرا نباید سازمان لیگ برتر یا سایت رسمی فدراسیون فوتبال این اسامی را اعلام کند؟

چرا همیشه باید این اسامی قبل از این‌که روی خروجی این سایت‌ها برود توسط افرادی که معلوم نیست داخل فدراسیون چه کار می‌کنند، منتشر می‌شود؟آیا این اتفاق نمی‌تواند برای شروع لیگ و هر نتیجه‌ای که در مسابقات رقم می‌خورد، حاشیه‌ساز شود؟

هوشنگ نصیرزاده، کارشناس مسائل حقوقی فوتبال در این مورد می‌گوید: چرا این‌قدر روی این مسائل حساس هستید؟ چرا به حاشیه‌ها دامن می‌زنید؟ در همه جای دنیا حتی در جام جهانی، جام ملت‌های اروپا و... این اسامی را اعلام می‌کنند.

این در حالی است که وقتی به نصیرزاده گفتیم اسامی قبل از این‌که روی خروجی سایت فدراسیون فوتبال و سایت سازمان لیگ برود رسانه‌ای شده است، کمی سکوت کرد و گفت: راستش این را دیگر نمی‌دانم. حتما کسانی در فدراسیون هستند که به اطلاعات دسترسی دارند و اسامی را لو داده‌اند. من برای این‌که حساسیتی به وجود نیاید عرض می‌کنم در کل این ماجرا حاشیه‌ساز نخواهد شد و مشکلی هم نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

هنرمندی تمام‌ قد

هنرمندی تمام‌ قد

از دست دادن هر هنرمندی سخت است و دردناك و دیروز غم از دست دادن زنده‌یاد پرویز پورحسینی همه را متاثر و غمگین كرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر