jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۲۴۳۶۷   ۰۲ مرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

قبر خانه ابدی مردگان محسوب می‌شود، مکانی که همه انسان‌ها دیر یا زود در آن جای می‌گیرند. موضوعی که این روزها، ذهن مدیران شهری ورامین را به خود معطوف ساخته، احداث آرامستان جدید است.

به گزارش مهر، علی حیدریان، شهردار ورامین، در این زمینه گفت: سازمان آرامستان‌های شهرداری ورامین برنامه‌های ویژه‌ای در زمینه تأمین قبور موردنیاز اندیشیده است. وی با اشاره به این نکته که شهر ورامین با بحران کمبود قبر مواجه نیست، افزود: بنده به‌عنوان متولی مدیریت شهری ورامین قول می‌دهم حداقل تا پنج سال آینده، هیچ‌ مشکلی در زمینه دفن اموات در حسین رضای ورامین وجود نداشته باشد. این مقام مسئول با اشاره به این نکته که مدیریت شهری در حال رایزنی برای اختصاص زمینی برای ایجاد آرامستان جدید در منطقه است، ادامه داد: سازمان آرامستان‌های شهرداری ورامین در این زمینه وارد عمل شده است. حیدریان گفت: اگر طرحی که مدنظر سازمان آرامستان‌های شهرداری ورامین است به نتیجه برسد، این منطقه تا صد سال آینده هیچ گونه مشکلی در زمینه دفن اموات نخواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر