jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۲۲۵۲۵   ۲۷ تير ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مرد جوان که پسرعمه‌اش را در جریان درگیری از پای در آورده بود، بعد از هفت سال پای چوبه دار بخشیده شد .

به گزارش جام‌جم، بعدازظهر 22فروردین سال 88 مردی با پلیس غرب استان تهران تماس گرفت و از درگیری خونین در محله بردآباد شهرستان شهریار خبر داد. ماموران با هماهنگی قضایی و حضور در محل درگیری به تحقیقات پرداختندکه معلوم شد پسر 22 ساله‌ای به نام حسین با ضربه چاقو به قتل رسیده است.

ماموران با تحقیق از اهالی متوجه شدند قاتل و مقتول با هم پسردایی و پسرعمه بودند که ضارب به نام حسن پس از جنایت متواری شده است.

روز بعد از این جنایت قاتل فراری دستگیر و در بازجویی اولیه مدعی شد نمی‌داند چطور تیغه چاقو به پسرعمه‌اش اصابت کرده است. این در حالی بود که شاهدان در مواجهه حضوری با وی گفتند که او را دیده‌اندکه با مقتول درگیر شده و او را با چاقو زده است .

در ادامه متهم اعتراف کرد ناخواسته مرتکب قتل شده و ابراز پشیمانی کرد. وی روزهای پایانی فروردین سال 1389 در شعبه 71 دادگاه کیفری استان تهران محاکمه و به قصاص محکوم شد. شعبه 11 دیوان عالی کشور هم حکم قصاص را تائید کرد.

او قرار بود 27 اردیبهشت سال 92 پای چوبه دار برود که توانست از اولیای دم فرصت بگیرد. بنابراین حکم متوقف شد. هفتم مرداد سال گذشته مرد جوان برای دومین بار پای چوبه دار رفت.

سرانجام بعد از هفت سال، چهارشنبه گذشته دوباره او پای چوبه‌دار رفت که این بار اولیای دم برای رضای خدا و شادی روح فرزندشان از خونخواهی گذشتند و قاتل فرزندانشان را بخشیدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر