jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۱۵۷۳۷ ۰۲ تير ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مراسم شب‌های لیالی قدر از اماکن متبرکه روی آنتن شبکه‌ها می‌رود.

به گزارش روابط عمومی سیما؛ شبکه‌های سیما در شب‌های قدر مراسم این لیالی را از آستان اماکن متبرکه در دستور کار خود قرار داده‌اند. شب زنده‌داران این لیالی می‌توانند همصدا با عزاداران در حرمین شرفین دعای جوشن کبیر را همراهی کنند.

مراسم عزاداری شب‌های نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم از شبکه یک سیما با حضور حجج اسلام رئیسی، رفیعی و میرباقری از حرم ثامن‌الحجج پخش می‌شود.

شبکه دو نیز این لیالی را به ترتیب از حسینیه همدانی‌ها، حرم امام خمینی(ره) و حرم عبدالعظیم(ع) روی آنتن می‌برد. در طول این سه شب عزاداران می‌توانند بیننده سخنرانی حجج اسلام انصاریان؛ ناطق‌نوری و رفیعی از شبکه دو باشند.

همچنین شبکه سه سیما مراسم عزاداری شب ضربت خوردن حضرت علی(ع) را از حرم حضرت معصومه(س) با سخنرانی حجت‌الاسلام رفیعی پوشش می‌دهد. برنامه مراسم احیای شب‌های بیست و یکم و بیست و سوم نیز با سخنرانی حجت‌الاسلام انصاریان و از حسینیه همدانی‌ها پخش می‌شود.

امسال در مراسم شب نوزدهم ماه مبارک رمضان حجت‌الاسلام قرائتی در دانشگاه تهران سخنرانی می‌کند و این مراسم را شبکه چهار روی آنتن می‌برد. شب زنده‌داران دومین شب قدر نیز می‌توانند سخنرانی حجت‌الاسلام قاسمیان در دانشگاه شریف را از همین شبکه ملاحظه کنند و در سومین شب از لیالی قدر نیز سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین میرلوحی از دانشگاه امام صادق(ع) پخش می‌شود.

بینندگان شبکه پنج نیز شب‌های نوزدهم و بیست و سوم می‌توانند مراسم عزاداری را از مصلای تهران و با سخنرانی حجت الاسلام پناهیان دنبال کنند و در شب بیست و یکم نیز مراسم سخنرانی حجت‌الاسلام سعیدی در حرم حضرت معصومه(س) پوشش داده می‌شود. مراسم احیای شب نوزدهم امامزاده صالح(ع) با سخنرانی آیت‌الله خاتمی همراه خواهد بود و در شب‌های دیگر قدر نیز به ترتیب سخنرانی حجت‌الاسلام میرباقری و آیت‌الله جهرمی از مسجد مقدس جمکران روی آنتن شبکه قرآن می‌رود.

شبکه تهران نیز مراسم لیالی قدر را در شب‌های اول و سوم از مسجد جامع ازگل با سخنرانی حجت‌الاسلام صدیقی و شب بیست و یکم از مصلای تهران پخش می‌کند. گفتنی است شبکه تهران این مراسم را با کیفیت اچ‌دی روی آنتن می‌برد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر