jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۸۹۶۶ ۱۰ خرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

علی‌اکبر طاهری، سرپرست باشگاه پرسپولیس با صدور حکمی، حسین آرونی را به‌عنوان سرپرست مجموعه ورزشی شهید کاظمی منصوب کرد. آرونی سال‌های گذشته در کسوت معاون مدیرعامل در باشگاه پرسپولیس فعال بوده است.

مصاف «ب» پرسپولیس و تیم دانشجویان

تیم فوتبال «ب» پرسپولیس که این روزها در حال آماده‌سازی است، قرار است طی روزهای دوشنبه و چهارشنبه، دو بازی تدارکاتی برگزار کند. بر این اساس، امروز بازیکنان تیم«ب» پرسپولیس، ساعت 18 در زمین دانشگاه شهید بهشتی به مصاف تیم ملی دانشجویان خواهند رفت. دومین دیدار تدارکاتی این دو تیم هم روز چهارشنبه از ساعت 16 در همین زمین انجام خواهد شد.

‌ منتفی شدن اردوی ارمنستان

حضور تیم ملی جوانان و نوجوانان فوتبال ایران در ارمنستان برای برگزاری دو بازی دوستانه در این کشور به دلیل انصراف میزبان منتفی شد.

تیم ملی فوتبال نوجوانان و جوانان ایران برای حضور در ارمنستان و انجام دو بازی دوستانه با تیم ملی نوجوانان و دو بازی دوستانه با تیم ملی جوانان از سوی مسئولان این کشور دعوت شده بودند. این سفرها قرار بود تیرماه صورت بگیرد و مسئولان ایران هم با این موضوع موافقت کرده بودند.

داغ ترین بازار نقل و انتقالات

یکی از فصل‌هایی که بازار نقل وانتقالات بسیار گرم و داغی را در دل خود دارد، در فصل پیش رو اتفاق می‌افتد. بیشتر بازیکنان در تیم‌های مختلف، قراردادشان به اتمام رسیده و می‌خواهند با رقم‌های بهتری اقدام به امضای قرارداد کنند. از سوی دیگر وضع مالی چند باشگاه بسیار بهتر از قبل شده و اقتصادشان با تحول مواجه است که این موضوع به بازیکنان کمک می‌کند رقم قراردادشان را بالا ببرند. حالا که فینال جام حذفی به اتمام رسیده، قطعا شاهد داغ ترین بازار نقل و انتقالات تاریخ لیگ نیز خواهیم بود.

اولین پیروزی قطبی در تایلند

تیم بوریرام تایلند در اولین بازی تحت مربیگری افشین قطبی برابر تیم انتهای‌جدولی ناخن راتچیسما به پیروزی خفیف یک بر صفر دست یافت.

قطبی پس از این بازی اظهار کرد: چهار روز از حضورم در تیم بوریرام می‌گذرد و می‌توانید در آینده تغییر و پیشرفت این تیم را ببینید و شرایط تیم بوریرام قطعا بهتر خواهد شد. وی افزود: هدف ما در این بازی با وجود ضعف‌ها و نمایش نه‌چندان خوب برخی از بازیکنان کسب سه امتیاز بود و باید 9 امتیاز سه بازی آینده را نیز به‌دست آوریم تا بتوانیم دوباره هواداران را به هیجان بیاوریم. تیم بوریرام تا پایان هفته چهاردهم لیگ برتر تایلند با 28 امتیاز در رده سوم جدول رده‌بندی قرار دارد. تیم‌های موانتونگ و بانکوک‌یونایتد به ترتیب با 36 و 34 امتیاز در رده‌های اول و دوم ایستاده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر