jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۸۶۶۲ ۰۹ خرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پنج کودک مبتلا به بیماری سرطان در اهواز که آرزوی خود را پزشک شدن و مداوای بیماران عنوان کرده بودند، با ابتکار هلال‌احمر به آرزوی خود رسیدند.

این کودکان سرطانی با پوشیدن روپوش سفید و حضور در بیمارستان سیار و بالگرد امداد و نجات به آرزوی بزرگ خود رسیدند و یک روز شاد را تجربه کردند. در برنامه تدارک دیده شده برای این کودکان، پس از اعلام تصادف در جاده ساحلی اهواز هرکدام از آنها به عنوان یک پزشک سوار یک دستگاه آمبولانس شده و برای امدادرسانی به محل حادثه اعزام شدند. سپس در محل حادثه و با کمک پزشکان مستقر در آنجا اقدامات درمانی را ادامه دادند. نهایتا با توجه به وخامت حال دو نفر از مصدومان فرضی و بعد مسافت آنها را با بالگرد به بیمارستان گلستان اهواز انتقال دادند. عکس‌های باشگاه خبرنگاران جوان را از این اقدام جالب و تحسین‌برانگیز ببینید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر