jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۰۸۳۰۳   ۰۸ خرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

فرماندار شهرستان شمیرانات از ادامه روند نظارت بر رستوران‌های این شهرستان خبر داد و گفت: 150رستوران غیرمجاز شمیرانات در هفته آتی تعیین تکلیف می‌شوند.

عزت‌الله خانمحمدی خاطرنشان کرد: این رستوران‌ها فرآیند قانونی دریافت مجوز و استعلام از مبادی ذی‌ربط را طی نکرده‌اند. وی گفت: فعالیت غیرمجاز این رستوران‌ها در کارگروه حقوقی و قضایی شهرستان مطرح شده و هفته آتی تعیین تکلیف می‌شود. خانمحمدی با بیان این که شمیرانات دارای ظرفیت‌های گردشگری بسیاری است و در طول هفته و در ایام تعطیل 300 هزار گردشگر داخلی و خارجی در این شهرستان حضور می‌یابند، تاکید کرد: به منظور رعایت حقوق مشتریان و شهروندان، گشت‌های تعزیرات شامل نمایندگان اداره‌های صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی، فرمانداری شمیرانات و اتاق اصناف به طور شبانه‌روزی فعال هستند./ ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

چراغ سبز به کرونا و سفر

چراغ سبز به کرونا و سفر

براساس آخرین اطلاعات می‌توان گفت وضعیت کرونا در کشور بسیار شکننده است، چراکه وضعیت ‌ ۱۱ شهرستان ‌قرمز، ۳۲شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان نیز آبی گزارش شده است.

گفتگو

بیشتر
ورزش، رمز سلامت در سالمندی

در گفت‌وگو با دکتر ایرج عبداللهی، عضو هیأت‌مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران با بهترین فعالیت‌ های ورزشی برای سالمندان آشنا می‌شویم

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر