jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۶۲۲۲ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

شهردار تبریز در واکنش به دستگیری‌های اخیر شورا و مدیران شورای این شهر گفت: در چنین فضایی باید قضاوت را به دستگاه محترم قضایی استان که از دانایی و اقتدار برخوردار است، بسپاریم.

صادق نجفی با بیان این‌که تلاش مجموعه مدیریت شهری و شهروندان، اعتلای نام تبریز را هدف قرار داده است، اظهار کرد: حاشیه‌پردازی‌ها نباید همت و همدلی مدیریت شهری را تحت‌الشعاع قرار دهد. وی خاطرنشان کرد: معتقدیم فرد متخلف در هر جایگاهی که باشد، حتی نباید خواب راحت به چشم داشته باشد؛ در عین حال، این افراد از نظر قانون، هنوز متهم هستند و مجرم تلقی نمی‌شوند. نجفی اضافه کرد: در چنین فضایی باید قضاوت را به دستگاه قضایی استان که از اقتدار برخوردار است، بسپاریم./ فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر