jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۹۰۶۰۸۳ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۱:۵۳

در پی پخش گزارش قطع درختان شهرک والفجر خیابان شیخ بهایی تهران از سوی یکی از شرکت های دولتی، شهرداری تهران در برنامه فردا پنج شنبه سرزمین ما نسبت به قطع این درختان پاسخ می گوید.

واکنش سازمان بوستانهای شهرداری تهران به پخش گزارش قطع درختان

به گزارش جام جم سیما به نقل از روابط عمومی شبکه یک، محمدعلی مختاری، مدیرعامل سازمان بوستانها و فضای سبز شهرداری تهران قصد دارد در این برنامه درباره گزارش پخش شده هفته قبل این برنامه درخصوص قطع درختان و علل این اتفاق به بینندگان توضیح دهد. سه شنبه های بدون خودرو موضوع دیگری است که در این برنامه به آن پرداخته می شود.

محمد بختیاری، مدیر انجمن مردم نهاد محافظان طبیعت اراک و ابداع کننده سه شنبه های بدون خودرو مهمان برنامه سرزمین ما خواهد بود تا درباره اهداف و آثار مثبت این طرح در صیانت از محیط زیست شهری سخن گوید. این ایده با استقبال شهرهای مختلف کشور از جمله کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری، مهاباد، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، همدان، شیراز، اصفهان، مشهد روبرو شده و مورد تایید دفتر مشارکت‌های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست نیز قرار گرفته است.

همچنین درخصوص نقش بسته بندی کالاها در حفاظت محیط زیست، افشین فخر، کارشناس بسته بندی پیرامون این موضوع گفتگو می کند. به ابتکار انجمن مردم نهاد صلح با طبیعت استان اصفهان، ایده سه شنبه های بدون گوشت با هدف مراقبت از محیط زیست اجرایی شده است.

در این طرح به هموطنان پیشنهاد شده است سه شنبه هر هفته از مصرف گوشت خودداری کنند تا از این طریق دام های کمتری برای پرواربندی به محیط زیست بروند.

مرضیه سرتیپی، مدیر روابط عمومی انجمن مردم نهاد صلح با طبیعت اصفهان و مجری سه شنبه های بدون گوشت در برنامه سرزمین ما در این باره توضیح می دهد.

هادی اصغری، شهروند خبرنگار از منطقه ارسباران از شیوع تب برفکی در منطقه ارسباران شهرستان اهر خواهد گفت و در بخش پایانی برنامه نیز محمدرضا فرخنده از کارمندان شرکت باربن شهرستان میانه به خاطر نجات لک لک ها بعنوان قهرمان محیط زیست هفته معرفی خواهد شد.

برنامه سرزمین ما به تهیه کنندگی الهام پیرهادی و اجرای عباس طاهریان پنج شنبه از ساعت 7 صبح و به مدت 110 دقیقه از شبکه یک سیما به روی آنتن می رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر