jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۰۶۰۲۰ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۹:۴۸

پسر دانشجو با معرفی خود به عنوان فردی پولدار، دختران دانشگاه را به بهانه دوستی فریب داده و از آنها کلاهبرداری می‌کرد.

دانشجوی ادبیات دختران را سر‌کیسه می‌کرد

به گزارش جام‌جم ، روزهای پایانی هفته گذشته دختر دانشجویی همراه خانواده‌اش با حضور در پلیس فتای استان خراسان رضوی از پسر دانشجویی به اتهام کلاهبرداری شکایت کرد.

شاکی به افسر بازجو گفت: چهار ماه قبل در مقابل دانشگاه با درخواست پسر 24ساله که در رشته ادبیات دانشگاهمان درس می‌خواند، سوار خودرویش شدم تا مرا به خانه‌مان برساند. در میان راه او گفت پدرش پولدار است، اما علاقه‌ای به ثروت وی ندارد و می‌خواهد روی پای خودش بایستد. بعد از آن چند بار دیگر همدیگر را ملاقات کردیم و ارتباط دوستی‌مان تلگرامی و در دانشگاه ادامه یافت. وی اضافه کرد: در ادامه ارتباطمان، او به من ابراز علاقه کرد. یک روز هم گفت خودرویش خراب شده و نیاز به پول دارد که پنج میلیون تومان به وی قرض دادم. هفته گذشته نیز هنگام گفت‌وگوی تلفنی و تلگرامی با من، عنوان کرد دچار مشکلات مالی شده و نمی‌خواهد به پدرش التماس کند و پول بگیرد. برای این‌که به او کمک کنم، قرار شد ده میلیون تومان وام بگیرم و به او بدهم. در جریان کارهای بانکی این وام بودم که خانواده‌ام متوجه ماجرا شدند و در ادامه درباره پسر جوان تحقیق کردند که معلوم شد او خانواده پولداری ندارد و فقط می‌خواسته با فریب دادن من، کلاهبرداری کند.

همزمان با شکایت این دختر جوان، پسر شیاد تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و دو روز پیش دستگیر شد.

ماموران در بازرسی از خانه وی، گوشی تلفن همراهی به دست آوردندکه در بازبینی از آن معلوم شد این پسر علاوه بر شاکی پرونده، با بیش از 40 دختر دانشجوی دیگر هم ارتباط داشته است.

در بازجویی از متهم، وی اعتراف کرده بود خانواده پولداری ندارد و در خانواده‌ای پرجمعیت در جنوب شهر بزرگ شده است حتی برای این‌که هزینه تحصیلش در رشته ادبیات را فراهم کند، با فریب دختران به عناوین مختلف از آنها کلاهبرداری کرده است.

سـرهنگ جواد جهانشیری، رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی در این‌باره گفت: متهم با قرار قانونی روانه زندان شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
نرم افزار موبایل
-
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۹
اون دخترا هم بخاطر پول با او دوست میشدن و با اینكه پسره نامردی كرده ولی دخترا هم بی تقصیر نیستن .........
۰
۰

یادداشت

بیشتر
داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

جای خالی نشاط

جای خالی نشاط

خشونت، زاییده ده‌ها عامل مختلف است و یك جامعه به خودی خود خشونت تولید نمی‌كند. یعنی مجموعه عواملی دست به دست می‌دهند تا خشونت تولید شده و در پی آن گاهی قتل و نزاع در جامعه رخ دهد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر