jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۸۲۱ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پشت بعضی واژه‌ها باید ساعت‌ها مکث کرد. پشت بعضی واژه‌ها باید سنگر گرفت، باید ایستاد و به آن تعظیم کرد.

پشت بعضی کلمات باید زندگی کرد و زندگی امروز در مدرسه حضرت علی‌اکبر(ع) در شهرک علایین در شهرری جاری بود و مدیر مدرسه سیدعیسی قوامی، معنی کامل واژه مهربانی‌اند که همراه مادر یکی از دانش‌آموزان مدرسه داوطلب شده‌اند کلیه خود را به امیر محمد مردی آذر ـ که از ابتلا به سرطان رنج می‌برد ـ هدیه کنند و او را به زندگی برگردانند. مدرسه علی‌اکبر در یکی از مناطق محروم تهران واقع شده و مدیر و تعدادی از دانش‌آموزان برای همدردی با امیر محمد، موهای سر خود را کوتاه کرده‌اند. عکس‌های ایسکا نیوز را در این باره ببینید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر