jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۹۰۵۶۲۰ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۹:۰۶

دیروز در جشن باشگاه پرسپولیس ، فردی دعوت شده بود و روی سن آمد و جلوی چشمان برانکو ، طاهری و سایر بازیکنان پرسپولیس به تقلید صدای علی پروین و علی دایی پرداخت.

خشم علی پروین از تقلید صدای خودش و علی دایی

به گزارش جام جم ورزشی ، علی پروین که به شدت از این اتفاق ناراحت بود گفت :جشن گرفتند و من و علی دایی را مسخره کنند. همه دنیا اسطوره هایش را بالای سرش می گذارد اما اینجا در باشگاه پرسپولیس به فردی دستمزد می دهند بیاید در جشن باشگاه ادای علی دایی را در بیاورد.

روز گذشته در جشن پایان سال پرسپولیس فردی تقلید صدای علی دایی و علی پروین را کرد که این اتفاق با انتقادات زیادی روبرو شد.

علی دایی قرار است در اینباره امروز مصاحبه ای را انجام بدهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر