jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۵۵۲ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

آقای گل لیگ برتر فوتبال ایران اعلام کرد دوست دارد در فوتبال اروپا حضور داشته باشد. مهدی طارمی که با سایت خودش صحبت می‌کرد در پاسخ به این که آیا فصل بعد در پرسپولیس می‌ماند یا خیر، گفت: نمی‌خواهم حرف‌های کلیشه‌ای و تعارفی بزنم.

این که هر چه دارم از پرسپولیس و هوادارانش هست را بارها گفته‌ام. تا آخرین لحظه لیگ، ذهنم را درگیر فصل بعد نکردم. می‌دانم وکیلم در مذاکره با طاهری به یک‌سری توافقات رسیده و اگر بنا باشد در ایران بمانم با همان توافقات مشکلی ندارم، اما بازی در لیگ‌های خوب اروپایی را همه دوست دارند. من هم دوست دارم اگر شرایط فراهم باشد در آن لیگ‌ها توپ بزنم.

طارمی افزود: من چند روزی را استراحت خواهم کرد و سعی می‌کنم خیلی زود تکلیف سال بعد را مشخص کنم. وکیلم در حال سبک و سنگین کردن شرایط است و فکر نمی‌کنم فرآیند تصمیم‌گیری‌ام طولانی شود. البته برای تصمیم‌گیری در فصل آینده قطعا از تجارب برانکو به‌عنوان یک مربی فهیم و باتجربه استفاده می‌کنم و با دیگر بزرگان هم مشورت خواهم کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر