jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۰۵۵۳۵   ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس مرکز رفاه و خدمات اجتماعی شهرداری تهران با تأکید بر این‌که فاز کوتاه‌‌مدت ساماندهی هرندی به اتمام رسیده است، گفت: به طور تقریبی یک امنیت ظاهری در منطقه ایجاد شده است.

به گزارش فارس، فرزاد هوشیار افزود: هم‌اکنون وارد فاز میان‌مدت شده‌ایم و در فاز دوم جمع‌آوری معتادان با همکاری ارگان‌های مربوطه شروع شده است. البته شهرداری با همکاری سازمان‌ها کمپین ترک اعتیاد در شهر را آماده کرده و در اختیار نیروهای مردمی قرار داده است. به گفته هوشیار، افراد به صورت خودمعرف خود را به این کمپ‌ها معرفی می‌کنند و این کمپ‌ها خودگردان هستند و با همکاری مردم مدیریت می‌شوند.

رئیس مرکز رفاه و خدمات اجتماعی شهرداری تهران در باره مرکز شفق گفت: شفق در حال حاضر مردانه شده و ظرفیت 500 نفر را دارد.

وی درخصوص زنانی که در مرکز شفق بوده‌اند، ‌گفت: این افراد روی متادون‌درمانی بودند و چون متادون مصرف می‌کردند، نمی‌توانستیم آنها را به مراکز بهاران منتقل کنیم. این افراد را با هزینه شهرداری به دو کمپ در اطراف تهران منتقل کردیم که بعد از ترک متادون وارد بهاران شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
موج پنجم کرونا در راه است؟

موج پنجم کرونا در راه است؟

براساس مشاهدات میدانی می‌توان گفت موج چهارم کرونا در بسیاری از استان‌ها در حال فروکش است و این روزها از قله موج چهارم کرونا عبور کرده‌ایم.

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

خبر خیلی دردآور بود؛ انفجارهای تروریستی مدرسه دخترانه سیدالشهدای کابل. هنوز و در حالی که چند روز از انفجارها می‌گذرد، پایتخت جمهوری اسلامی افغانستان همچنان در سوگ است.

حقی که ناحق است

حقی که ناحق است

یکی دو هفته بود همه هشدار می‌دادند و حالا چند روز است همان‌ها دارند انتقاد می‌کنند که چه وضعش است! چرا این همه آدم می‌آیند برای انتخابات ریاست‌ جمهوری ثبت‌ نام می‌کنند؟ اینها کلی هزینه مادی و معنوی دارد و اصلا کجای دنیا برای انتخاب رئیس‌ جمهوری، طی پنج‌روز، 300نفر ثبت‌نام می‌کنند؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر