jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۵۳۵ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس مرکز رفاه و خدمات اجتماعی شهرداری تهران با تأکید بر این‌که فاز کوتاه‌‌مدت ساماندهی هرندی به اتمام رسیده است، گفت: به طور تقریبی یک امنیت ظاهری در منطقه ایجاد شده است.

به گزارش فارس، فرزاد هوشیار افزود: هم‌اکنون وارد فاز میان‌مدت شده‌ایم و در فاز دوم جمع‌آوری معتادان با همکاری ارگان‌های مربوطه شروع شده است. البته شهرداری با همکاری سازمان‌ها کمپین ترک اعتیاد در شهر را آماده کرده و در اختیار نیروهای مردمی قرار داده است. به گفته هوشیار، افراد به صورت خودمعرف خود را به این کمپ‌ها معرفی می‌کنند و این کمپ‌ها خودگردان هستند و با همکاری مردم مدیریت می‌شوند.

رئیس مرکز رفاه و خدمات اجتماعی شهرداری تهران در باره مرکز شفق گفت: شفق در حال حاضر مردانه شده و ظرفیت 500 نفر را دارد.

وی درخصوص زنانی که در مرکز شفق بوده‌اند، ‌گفت: این افراد روی متادون‌درمانی بودند و چون متادون مصرف می‌کردند، نمی‌توانستیم آنها را به مراکز بهاران منتقل کنیم. این افراد را با هزینه شهرداری به دو کمپ در اطراف تهران منتقل کردیم که بعد از ترک متادون وارد بهاران شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر