jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۵۰۸ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مردی که از ار تفاع 900 متری در ارتفاعات کجور به پایین سقوط کرده و روی درختی افتاده بود طی عملیات سه ساعته اورژانس و هلال‌احمر نجات یافت.

زکریا اشک‌پور، مدیر روابط عمومی اورژانس استان مازندران در این باره گفت: عصر یکشنبه امدادگران اورژانس در تماس مردمی از سقوط مردی 33 ساله از ارتفاعات منطقه کجور مرزن‌آباد باخبر شدند.

امدادگران اورژانس مرزن‌آباد با حضور در آنجا مشاهده کردند این مرد از ارتفاع حدود 900 متری به پایین افتاده، اما در میانه راه به تنه درختی گیر کرده است. در ادامه برای نجات این مرد گروهی از امدادگران هلال‌احمر نیز به کمک وی شتافتند و در یک عملیات مشترک سه ساعته مرد جوان را توانستند نجات دهند. او که مصدوم شده بود به بیمارستان طالقانی چالوس منتقل شد./ جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر