jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۴۳۷ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

بر اساس نتایج تازه‌ترین نظرسنجی مؤسسه «ایفوپ»، بر خلاف ادعای فرانسوآ اولاند رئیس‌جمهور فرانسه در خصوص رضایتمندی مردم کشورش از وضع زندگی شان، 86 درصد فرانسویان از وضع زندگی خود ناراضی‌اند.

به نوشته روزنامه فرانسوی فیگارو، این گروه از فرانسویان معتقدند که اوضاع در هیچ یک از بخش‌های زندگی‌شان خوب پیش نمی‌رود و هیچگونه بهبودی در اوضاع زندگی آنها حاصل نشده است. از جمله معضلات مهمی که مردم فرانسه با آن مواجه هستند، تداوم سیر صعودی بیکاری در این کشور است که اولاند در تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری 2012 فرانسه وعده داده بود منحنی فزاینده آن را تا پایان سال 2013 معکوس و یک رقمی کند. اما آمارها از عدم تحقق این وعده خبر می‌دهند. / فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر