jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۴۲۰ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مدیر کمیته اجرایی نمایشگاه کتاب از تخلیه کتاب ناشران از این مجموعه نمایشگاهی خبرداد و گفت تا 15 روز آینده این مجموعه به شهرداری تحویل داده می‌شود.

حسین صفری، مدیر کمیته اجرایی بیست و نهمین دوره نمایشگاه کتاب تهران، به فارس گفت: تمامی ناشران داخلی تا ساعت20 یکشنبه‌شب تمام کتاب‌های خود را از مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب خارج کردند.

او در ادامه به همکاری تشکل‌های نشر در ترخیص کتاب‌ها اشاره کرد و آن را برای اولین بار اجرایی خواند و افزود: با توجه به هماهنگی صورت گرفته تمامی کتاب‌ها با امضای خود تشکل‌های نشر از شهر آفتاب خارج شد و این موضوع پروسه اداری را کمتر کرد.

مدیر کمیته اجرایی نمایشگاه کتاب با بیان این که تا 15 روز آینده شهرآفتاب را به مسئولان شهرداری تحویل خواهیم داد، تصریح کرد: موضوع کنونی خروج کتاب‌های بخش بین‌الملل و انتقال آن به گمرک است که این امر در حال انجام است و تا ده روز آینده این کار به پایان می‌رسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر