jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۴۱۳ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

آخرین فیلمی که از نیوشا ضیغمی روی پرده سینما دیده‌ایم، «آدم باش» ساخته مجید جوانمرد است که او در کنار بازیگرانی چون امین حیایی و اکبر عبدی ایفای نقش می‌کرد.

ضیغمی بتازگی در اظهارنظری از قراردادهای میلیونی بازیگران دفاع کرده وبه باشگاه خبرنگاران جوان گفته است: قراردادهای میلیونی بعضی از بازیگرانی که حضور و توانایی‌هایشان تاثیر مثبتی روی فروش یک فیلم داشته باشد، عاقلانه است. دستمزد بازیگران ارتباط مستقیمی با فیلمنامه و کارگردانی کار دارد و از همه مهم‌تر این‌که آن دستمزد بتواند هزینه‌های یک سال او را تامین کند، چون ممکن است در طول یک سال بازیگر پیشنهادی نداشته باشد.

بعضی از کارها هست که از کارگردانی و فیلمنامه بسیار خوبی برخوردار است. در این مواقع بازیگر حاضر است با پایین ترین رقم قرارداد در آن اثر به ایفای نقش بپردازد. چارچوب تعیین دستمزد من بستگی به متن و کارگردانی کار دارد و حتی شده در طرحی که کارگردان آن، کار اولی بود بازی کردم و هیچ‌گاه از تصمیم خود پشیمان نشدم، چون کار از قدرت خوبی برخوردار بود و توانست در جشنواره‌های متعدد خارجی به موفقیت برسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر