jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۱۰۸ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

نماینده مردم اردکان در مجلس از تشکیل کمیته‌ای پنج نفره از منتخبان فهرست امید برای تعامل با اصولگرایان خبر داد و گفت:گفت‌وگوهایی با دکتر لاریجانی داشتیم که آنان نیز کمیته پنج نفره‌ای برای تعامل تشکیل دهند، اما هنوز این اتفاق از سوی اصولگرایان انجام نشده است.

به گزارش ایرنا، وی با بیان این‌که رئیس قوه قضاییه در ظهر سه‌شنبه نشستی با منتخبان مجلس دهم خواهند داشت، تاکید کرد: نشست اعضای فهرست امید نیز سه‌شنبه برگزار می‌شود.محمدرضا تابش تاکید کرد: حزب اعتدال و توسعه نیز سه‌شنبه شب از اعضای فهرست امید و جمعی از مستقلان دعوت کرده است. همچنین سیدشریف حسینی، نماینده اهواز به تسنیم گفت: ضیافت شام رئیس مجلس برای نمایندگان مجلس نهم و خانواده‌های آنها دوشنبه ‌شب برگزار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر