jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۰۶۸ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس کل دادگستری استان یزد از دستگیری عاملان دستبرد ناکام به بانکی در شهر یزد خبر داد.

محمدرضا حبیبی در گفت‌وگو با جام‌جم اظهار کرد: شامگاه جمعه ماموران پلیس از دستبرد دزدان به یک بانک در شهر یزد باخبر شدند. بلافاصله تیمی از ماموران راهی بانک شده و در بررسی محل متوجه شدند، دزدان با تخریب دیوار پشتی بانک قصد ورود به آنجا و سرقت را داشته‌اند.

یکی از دزدان در همان محل دستگیر شد، اما همدستش با استفاده از تاریکی شب موفق به فرار شد. مشخصات متهم فراری در اختیار گشت‌های پلیس قرار گرفت که پس از چند ساعت ماموران پلیس نائین او را شناسایی و دستگیر کردند. وی ادامه داد: در بازرسی از متهمان تجهیزات کامل برای دستبرد به بانک کشف شد که نشان می‌دهد متهمان از دزدان حرفه‌ای هستند. آنها اهل یکی از استان‌های دیگر هستند که برای سرقت به یزد آمده بودند. آنها قصد داشتند دوربین‌های مداربسته را از کار انداخته و پس از ورود به بانک سرقت را انجام دهند. رئیس دادگستری استان یزد خاطرنشان کرد؛ متهمان با اقدام سریع پلیس دستگیر شده و تحقیقات از آنها در پلیس آگاهی ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر