jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۹۸۷ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مدیرکمیته اجرایی و رفاهی بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: هنوز به جمع بندی کلی از میزان فروش کتاب در نمایشگاه نرسیده‌ایم اما به صورت تقریبی امسال حدود 110 میلیارد تومان فروش داشته‌ایم.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما حسین صفری با بیان این که نمایشگاه بیست و نهم رکورد فروش کتاب را نسبت به تمام دوره‌های نمایشگاه کتاب شکست، گفت: 75 میلیارد تومان میزان فروش قطعی از کارتخوان‌های بانک شهر است و این بدون احتساب خودپرداز بانک‌های دیگر و پرداخت‌های نقدی مردم است.

او افزود: با احتساب پرداخت‌های نقدی و دستگاه‌های کارتخوان بانک‌های دیگر پیش‌بینی می‌شود میزان فروش به 110 میلیارد تومان برسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر