jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۷۶۱ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پایان مجادله‌های وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و مرد پرتغالی

تاج: توصیه وزیر، تعامل با کی‌روش است

اگر فرض را بر این بگذاریم که اخبار مربوط به رفتن وزیر ورزش شایعه‌ای بیش نیست، باید گفت فوتبال بعد از مدت‌ها می‌تواند در فضای روابط حسنه وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال نفسی به راحتی بکشد.

همین که حالا به قول مهدی تاج، وزیر ورزش بر تعامل با کی‌روش توصیه دارد نشان‌دهنده این است که شخص وزیر نه با حضور علی کفاشیان در راس فدراسیون فوتبال مشکل داشت نه با سرمربیگری کارلوس کی‌روش در تیم ملی فوتبال. گودرزی دیروز همچنین در حاشیه بازدید معاون اول رئیس‌جمهور از اردوی تیم ملی فوتسال، درباره انتخابات فدراسیون فوتبال با بیان این جمله که؛ شاهد انتخاب گزینه خوبی در مجمع فوتبال بودیم، حمایت خود را از رئیس جدید فدراسیون فوتبال اعلام کرد تا پس از مدت‌ها شاهد برطرف شدن کدورت‌ها میان وزارت ورزش و پرهیاهوترین فدراسیون ورزشی کشور باشیم.

این فضا، در نهایت می‌تواند به نفع تیم ملی فوتبال باشد؛ تیمی که در کشمکش‌های ماه‌های اخیر میان گودرزی، کفاشیان و کی‌روش بیشترین آسیب را دید. حالا صحبت از فراهم کردن شرایط برای حفظ کی‌روش است. مهدی تاج با مثبت ارزیابی کردن آخرین دیدار خود با سرمربی پرتغالی تیم ملی گفت: کی‌روش یک سری نگرانی‌هایی دارد که باید آن را رفع کنیم. در رابطه با خواست ایشان برای داشتن زمین مسابقه، تمرین و آماده‌سازی تلاش کردیم تا زمین مناسبی در اختیارشان قرار بدهیم. وی همچنین گفت:‌ پاداش بازیکنان را از آبان پارسال پرداخت نکرده بودیم که پرداخت کردیم. حقوق کادر فنی را تامین کردیم. ایراداتی در مرکز پزشکی وجود داشت که دراین‌باره تعاملاتی انجام می‌دهیم. بازی‌های لیگ تمام شده و تا فینال جام حذفی هم امیدواریم این مسائل تمام شود.

تاج درباره خبر یکی از سایت‌ها مبنی بر فشار وزارت ورزش روی فدراسیون برای تغییر سرمربی تیم ملی اظهار کرد: این حرف‌ها کذب محض است و دقیقا عکس این صحبت توصیه شده است که باید با کی‌روش به تعامل برسیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر