jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۷۱۷ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس اتحادیه صادرکنندگان برنج پاکستان اعلام کرد، ایران پس از وقفه‌ای بیش از شش‌ساله، سفارش خرید 30 هزار تن برنج از این کشور را ثبت کرده است.

صادرکنندگان برنج پاکستان پس از وقفه‌ای بیش از شش ساله، سفارشاتی را برای صادرات حدود 30 هزار تن برنج به ایران ثبت کرده‌اند.

این خبر توسط سی‌اچ شفیق، رئیس اتحادیه صادرکنندگان برنج پاکستان اعلام شد. شفیق، بتازگی همراه هیات تجاری 22 نفره به مدت یک هفته به ایران سفر کرده بود.

وی گفت: ما نشست‌های مفیدی با خریداران ایرانی داشتیم و بیشتر اعضای اتحادیه صادرکنندگان برنج پاکستان، سفارش صادرات برنج برای بازه زمانی می‌تا ژوئن 2016 را ثبت کردند.

شفیق افزود: ایران یکی از بزرگ‌ترین واردکنندگان برنج باسماتی است. اعضای این هیات پاکستانی در سفر به ایران در شهرهای تهران و مشهد حضور یافتند و نشست‌هایی با اتاق بازرگانی، صنایع و معادن تهران و اتاق بازرگانی و صنایع مشهد برگزار کردند./ نیشن

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر