jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۶۰۷ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

یک فعال حقوق بشر اهل آفریقای جنوبی اعلام کرد ،که پیش از اخراج از سرزمین‌های اشغالی توسط مسئولان اسرائیلی با تفتیش بدنی تحقیر شده و یک روز در بازداشت مانده است.

به گزارش خبرگزاری آناتولی، «ایتانی راسالانا وهو» اعلام کرد: هفته گذشته در فرودگاه تل‌آویو از صف وارد شدگان به سرزمین‌های اشغالی بیرون کشیده شده و مورد بازجویی قرار گرفته است.

وی ادامه داد: من درباره هدف سفرم بازجویی شدم. من به آنها گفتم که می‌خواهم فعالیت‌های حقوق بشری انجام دهم بعد آنها مرا بازداشت کرده و مورد بازرسی بدنی قرار دادند. این فعال حقوق بشری به سرزمین‌های اشغالی سفر کرده بود تا به تیم «صلح‌بانان مسیحی» بپیوندند. وی افزود: من سه ساعت در فرودگاه بازداشت بودم و بعد مرا به زندان انداختند و یک روز کامل در حبس نگه داشتند و بسیار تحقیر شدم. / جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر