jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۹۰۴۵۲۵ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۳:۵۵

یک شبکه ژاپنی به نام WOWOW در نظر دارد از هشت ورزشکار پارالمپیکی فیلم مستند بسازد که زهرا نعمتی هم در میان این ورزشکاران قرار دارد.

یک شبکه ژاپنی از زهرا نعمتی فیلم مستند می‌سازد

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از ایسنا ، این برنامه مستند تحت عنوان «من کی هستم؟» از ماه اکتبر به روی آنتن می رود.

زهرا نعمتی طبق اعلام کمیته بین المللی پارالمپیک، اولین زن ورزشکار ایرانی است که در هر دو رقابت المپیک و پارالمپیک شرکت می‌کند.

این برنامه تلویزیونی با همکاری کانال تلویزیونی ژاپنی و کمیته بین المللی پارالمپیک در قالب برنامه‌ای پنج ساله تا بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو تهیه و تولید می شود.

نعمتی پرچمدار ایران در بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ خواهد بود و پس از حضور در رقابتهای تیر و کمان المپیک، کاروان پارالمپیکی ایران را با امید کسب دومین نشان طلای بازی ها همراهی خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر