jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۳۴۶ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

آتش‌نشانان 20 نفر را که در میان شعله‌های آتش در مجتمع تجاری گرفتار شده بودند، نجات دادند.

جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران دراین باره به جام‌جم گفت: ساعت 16 و 30 دقیقه پنجشنبه آتش‌سوزی در یک مرکز تجاری در خیابان هنگام، 20متری شمیران‌نو به آتش‌نشانی گزارش شد. آتش‌نشانان با حضور در مرکز تجاری مشاهده کردند پنج‌مغازه در طبقه همکف این مجتمع تجاری به دلیل گستردگی شعله‌های آتش در حال سوختن است. بررسی‌ها نشان می‌داد، این مرکز تجاری دارای 20 مغازه عرضه پوشاک و طلا است. آتش‌نشانان وارد عمل شدند و تلاش برای خاموش کردن شعله‌های آتش ادامه پیدا کرد. گروه دیگری از آتش‌نشانان 20 نفر را که میان دود و شعله‌های آتش گرفتار شده بودند از محل حادثه خارج کردند. در ادامه این عملیات شعله‌های آتش را خاموش کردند .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر