jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۳۴۴ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

زوجی سالخورده با ضربه‌های مرگبار چاقو در خانه‌شان در شهر پرند از پا درآمدند. ردپای مردی آشنا در این جنایت کشف شده است.

به گزارش جام‌جم، روزهای پایانی هفته گذشته مردی چند بار با تلفن خانه پدریاش در یکی از محله‌های شهر پرند تماس گرفت اما کسی پاسخگو نبود. دل نگران والدین سالخوردهاش، برای ملاقات با آنها رهسپار خانهشان شد. وقتی به آنجا رسید زوج سالخورده در خانه را باز نکردند. با مشکوک شدن به ماجرا سراغ همسایه‌‌ها رفت تا خبری از والدینش بگیرد؛ اما کسی از آنها خبری نداشت. همسایه‌ها می‌گفتند شب گذشته زوج سالخورده را دیدهاند که همراه یکی از بستگانشان در خانه حضور داشتهاند اما بعد از آن دیگر از زوج همسایه خبری ندارند.

این مرد که احتمال می‌داد حادثه‌ای برای والدینش رخ داده باشد، با پلیس تماس گرفت. زمانی که پسر صاحبخانه همراه ماموران وارد خانه شدند، با پیکر زن 65 ساله و شوهر 70 ساله او روبهرو شدند. بررسی‌های پلیسی نشان می‌داد آنها بر اثر ضربه‌های متعدد چاقو به قتل رسیدهاند و ساعاتی از مرگ آنها می‌گذرد. با انتقال اجساد قربانیان به پزشکی قانونی، پرونده قضایی تشکیل شده و تحقیقات پلیس جنایی برای رازگشایی از این جنایت آغاز شد .

در این مرحله ماموران به تحقیق از پسر مقتولان پرداختند که وی گفت: یکی از بستگانمان که پسری جوان است از زمانی که والدینش از هم جدا شدند، نزد والدینم آمده بود و با آنها زندگی می‌کرد. او ازمشکلاتروحی و روانی رنج می‌برد و افسرده شده بود. بعد از قتل پدر و مادرم او نیز ناپدید شده است.

همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان به پسر جوان ظنین شوند و او به عنوان تنها مظنون این جنایت هولناک تحت تعقیب پلیس قرار بگیرد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر