jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۲۴۱ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پول داری بیا در نقش اصلی بازی کن!

انتقادهای مریم کاویانی از فضای مسموم سینما:

مریم کاویانی، بازیگر توانمندی است که با حضور در چند فیلم سینمایی و مجموعه تلویزیونی توانسته است در دنیای بازیگری، جایگاه خوبی برای خودش دست و پا کند. وی که کار خود را با درخشش در مجموعه تلویزیونی «او یک فرشته بود» آغاز کرد مدتی است کمتر به ایفای نقش در سینما وتلویزیون می‌پردازد.

کاویانی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان درخصوص علت این کم‌کاری در عرصه سینما گفت: من دیگر خیلی الفبای سینما را نمی‌شناسم و به همین دلیل ترجیح می‌دهم قدری محتاط‌تر باشم. پیشنهادهایی که می‌شود با روحیاتم سازگار نیست و نمی‌دانم چه اتفاقی در سینما افتاده است. وی تصریح کرد: چه از نظر شکل و چه از نظر مالی پیشنهادها مناسب نیست. تلفن‌های زیادی از برخی دست‌اندرکاران سینما با این مضمون داشتم که اگر اسپانسر داری بیا و در این نقش اصلی بازی کن. چنین اتفاق‌هایی ناخودآگاه مرا دلسرد و در نتیجه از فضای موجود دور می‌کند، چون به هیچ وجه روحیه‌ام با این کارها سازگار نیست.

این بازیگر افزود: به نظرم ریشه فساد از اقتصاد خراب آدم‌هاست و فکر می‌کنم سینما به دلیل بودجه کمی که دارد به این مسائل تن می‌دهد، اما معتقدم هنرمند باید با دلش کار کند، نه با معامله‌هایی به این شکل.کاویانی در بخش پایانی صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: از بهمن 93 تاکنون هیچ کار جدیدی انجام نداده‌ام و تا موقعی که پیشنهاد خوب نداشته باشم، این روند را ادامه خواهم داد. به نظرم یک بازیگر باید زندگی‌اش هم هنرمندانه باشد و همیشه برای این دوران بیکاری آینده‌نگر باشد تا هیچ‌وقت کفگیرش به ته دیگ نخورد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر