jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۲۳۵ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

این‌که داریوش ارجمند به مسابقات قرآن برود، اصلا چیز عجیب و غریبی نیست، بالاخره همه ما او را با نقش‌های ماندگاری می‌شناسیم که برگرفته از تاریخ اسلام هستند، مالک اشتر سریال امام علی یا حضور تاثیرگذار او در سریال مسافر ری از نمونه‌های شاخص این عرصه محسوب می‌شود.

آن‌طور که خبرگزاری میزان آورده است، این بازیگر سینما و تلویزیون در حاشیه سی و سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم که در مصلای امام خمینی(ره) در حال برگزاری است، گفت‌وگویی داشته و تاکید کرده است: اگر مسلمانان جهان تحت لوای کتاب آسمانی قرآن قرار بگیرند، در این صورت اختلافات و تفرقه‌افکنی‌ها نیز کمتر خواهد شد. او با بیان این که غرب می‌خواهد قرآن را از مسلمانان بگیرد، گفته است: در این دوران که شاهد اغتشاش، تفرقه، فرقه‌بازی و دشمنی بین کشورهای مختلف هستیم، ما تنها یک راه نجات داریم و آن هم آیه «واعتصموا بحبل الله جمیعا و لا تفرقوا» است.بازیگر نقش مالک اشتر با تاکید بر این‌که معاندان و تفرقه‌افکنان درصدد از میان برداشتن قرآن کریم برای دستیابی به اهداف خود هستند، تصریح کرده است: از گذشته یک ضرب‌المثلی بین فرنگیان وجود داشته که اگر می‌خواهید مسلمانان را به زانو درآورید، قرآن را از آنها بگیرید؛ بنابراین باید در برابر اختلاف‌افکنی‌های قدرت‌های بزرگ هوشیارتر باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر