jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۰۲۲ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

زنی که سرکرده یک باند قاچاق موادمخدر بود، همراه همدستانش هنگام انتقال محموله تریاک به شهر زنجان، دستگیر شد.

به گزارش جام‌جم، سرهنگ مختار شیرمحمدی، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان در این باره گفت: ماموران چندی پیش در جریان فعالیت اعضای یک باند قاچاق موادمخدر قرار گرفتند. تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری این قاچاقچیان آغاز شد تا این که ردپای زنی که سرکرده این باند بود، به دست آمد. با هماهنگی قضایی این زن تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

وی اضافه کرد: در جریان تحقیقات پلیسی معلوم شد این زن قصد دارد محموله موادمخدر را که در خودروی پژو 206 جاسازی کرده، از استان‌های مرکزی به شهر زنجان منتقل کند. در این مرحله از تحقیقات، ماموران چند روز پیش رد این زن و همدستانش را در محور زنجان به قزوین شناسایی و آنها را پیش از فرار، دستگیر کردند.

شیرمحمدی تصریح کرد: در بازرسی از خودروی متهمان، 23 کیلوگرم تریاک کشف شد. این زن و همدستانش با انتقال به پلیس اداره مبارزه با موادمخدر زنجان در بازجویی به خرید و فروش موادمخدر و حمل محموله کشف شده اعتراف کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر