jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۸۹۴ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

یک متخصص زنان و زایمان با اشاره به بهترین زمان درمان دندان‌درد در زنان باردار گفت: بهترین زمان درمان دندان‌درد هنگام بارداری، سه ماهه دوم است.

به گزارش فارس، مهرناز رادمهر با تاکید بر این که زنانی که تصمیم به بچه‌دار شدن دارند، باید قبل از بارداری با پزشک متخصص درباره مشکلات مربوط به سلامتشان مشورت کنند، افزود: زنان باردار به دلیل تغییرات هورمونی که در بدنشان ایجاد می‌شود، دچار ورم لثه‌ می‌شوند که بهداشت دهان مادر را با مشکل مواجه می‌کند.

وی تصریح کرد: در میان زنان این شایعه به وجود آمده که هرگز نباید در دوران بارداری به دندانپزشک مراجعه کرد. این درست نیست بلکه دندانپزشک باید متوجه باشد که شما باردار هستید و از بی‌حسی‌هایی استفاده کند که برای مادر و جنین خطرناک نباشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر