jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۸۳۶ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

قدر و منزلت و ارزش مدافعان حرم و مجاهدان و ایثارگران این عرصه به قدری است که همگان و از هر طیفی و هر صنفی، زبان به تعریف و تمجید از آنها می‌پردازند. در این میان اظهارنظرهای چهره‌های شناخته شده در عرصه فرهنگ و هنر، رنگ و بویی دیگر دارد و قطعا از تاثیرگذاری بیشتری میان مردم برخوردار است.

به گزارش خبرنگار جام‌جم، بهزاد فراهانی، بازیگر و کارگردان پیشکسوت تئاتر، تلویزیون و سینما و رئیس انجمن بازیگران خانه تئاتر روز گذشته درباره مدافعان حرم گفت: من به برادرانم و مدافعان حرم در نبرد کنونی جهان اسلام افتخار می‌کنم که در دفاع از میهن و ارزش‌هایشان جان خود را فدا کرده‌اند و این تنها کاری است که از من برمی‌آید. بازیگر سریال «امام علی(ع)» ادامه داد: اگر امروزه خیالمان راحت است که در تهران کتاب می‌خوانیم، فیلم می‌بینیم یا به تماشای تئاتر می‌نشینیم و به طور کلی امنیت داریم، این امنیت در گروی جانفشانی کسانی است که با بزرگواری در این نبرد شرکت کرده و از جان خود گذشته‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر