jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۹۰۳۷۰۷ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۵:۰۵

ایوان مکگرگور بازیگر انگلیسی تبار سینما، برای کار تازه سینمایی خود به سراغ یک فیلم انیمیشن رفته و با آن به عنوان صدا پیشه، همکاری خواهد کرد.

مکگرگور مامور جمع آوری آرزوهای کریسمسی

به گزارش جام جم آنلاین ، این انیمیشن کامپیوتری یک اثر موزیکال خواهد بود و دیوید والیامز و تری جونز هم صدای خود را به کاراکترهای کارتونی آن قرض خواهند داد.

سازندگان این انیمیشن انگلیسی نام «سرزمین بعضی وقت ها» را برای آن انتخاب کرده اند، که نام عجیب و غریبی برای یک فیلم سینمایی است.

اما آن ها می گویند این نام کاملا برازنده فیلم شان است، زیرا داستان آن هم مثل نام فیلم، عجیب و غریب است. فیلم نامه فیلم با نگاهی به یک داستان رادیویی محبوب نوشته شده است.

این داستان در باره خواهر و برادری است که آرزوهای زیادی دارند و هر روز، تعداد این آرزوها بیشتر و بیشتر می شود. در شب قبل از کریسمس اتفاق عجیبی برای این دو می افتد.موجود عجیب و مرموزی که مامور جمع آوری آرزوهای بچه ها است، به سراغ این خواهر و برادر می آید و آن ها را همراه خود به «سرزمین بعضی وقت ها» می برد.در این مکان است که تمام آرزوهای آن ها می تواند تبدیل به واقعیت شود، اما همه چیز به همان سادگی نیست که خواهر و برادر فکر می کنند.

کار تولید «سرزمین بعضی وقت ها» از هفته آینده شروع می شود. تهیه کنندگان این انیمیشن کامپیوتری، آن را هزینه ای 60 میلیون دلاری تهیه می کنند.

ایوان مکگرگور می گوید به دلیل پیام مثبت خانوادگی داستان فیلم، همکاری با آن را به عنوان صدا پیشه قبول کرده است. او به جای کاراکتر مامور جمع آوری آرزوها صحبت خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر