jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۹۰۳۷۰۰ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۰:۴۳

میزبانی فدراسیون بسکتبال ایران از دو رقابت قهرمانی جوانان آسیا و فیبا چلنج نهایی شد.

نهایی شدن دو میزبانی‌ بین المللی بسکتبال ایران

به گزارش جام جم ورزشی ، محمود مشحون و علی توفیق که برای نهایی کردن میزبانی‌های ایران از رقابت های جوانان آسیا و فیبا چلنج به ارمنستان سفر کرده بودند دست پر برگشتند و ایران به طور رسمی میزبان این دو رویداد مهم شد.

با توجه به اینکه فیبا آسیا اعلام کرده بود برای برگزاری این دو مسابقه نیاز به 750 هزار دلار است این نگرانی ایجاد شده بود که به دلیل بالا بودن هزینه‌ها شاید میزبانی ایران نهایی نشود یا اینکه حداقل یک مسابقه در کشور برگزار شود که رییس و دبیر فدراسیون با سفر به ارمنستان و رایزنی با هاکوپ خاجیریان میزبانی بسکتبال ایران را قطعی کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر