jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۹۰۳۶۴۱ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۹:۳۰

ابو وهیب"، سرکردۀ مشهور "داعش" در الانبار درحالی خبر کشته شدنش از سوی ائتلاف آمریکا اعلام شد که در رسانه های وابسته به "داعش" مانند یک قهرمان شکست ناپذیر ترسیم می شد.

تصاویر رمبوی داعش پیش از کشته شدن

به گزارش جام جم آنلاین وبه نقل از پایگاه خبری شبکۀ "العالم"، "ابو وهیب" که بارها تصاویری از او در حال انجام عملیات خونین و کشتار بیگناهان منتشر شده است، نخستین بار با ویدئویی از اعدام تعدادی رانندۀ کامیون سوری به جرم علوی بودن شهرت یافت.

انتشار این ویدئو ها و تصاویر پر شمار دیگر به تدریج او را به یکی از شناخته ترین سرکردگان "داعش" و نمادی تبلیغاتی برای این گروه تروریستی تبدیل کرد.
البته این اولین بار نیست که خبر کشته شدن "ابو وهیب" منتشر می شود. در سال های گذشته نیز چندین بار اخباری دربارۀ کشته شدن او منتشر شده بود که بعدها نادرستی آن روشن شد.

داعش ساخته و پرداخته سرویسهای اطلاعاتی و جاسوسی آمریکایی و اسرائیلی است و تفکرات آن برخاسته از وهابیت است و به عقیده کارشناسان این گروه با جنایات و اقدامات افراطی خود به دنبال ضربه زدن به چهره اسلام در دنیا است؛ "ابوبکر بغدادی" سرکرده اصلی گروه تروریستی داعش در دوران حضور اشغالگران آمریکایی در عراق، در زندان بوکا در اختیار آمریکایی ها بود. با ایجاد این گروه شمار قابل توجهی از افراطی‌ها از کشورهای مختلف حتی آمریکا و کشورهای اروپایی، در سایه سکوت مقامات آن کشورها و با همکاری سرویسهای اطلاعاتی غربی و همپیمانان آنها در منطقه به راحتی توانستند به این گروه تروریستی ملحق شوند. اما اکنون بازگشت این تروریستها به یکی از بزرگترین مشکلات کشورهای غربی تبدیل شده است.
در ادامه آلبومی از تصاویر این سرکرده داعش را مشاهده می کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ایرانی
-
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۲
چقدر شبیه یزید و آل سعود ابن الشیطان است ؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۰
۰

یادداشت

بیشتر
حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر