jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۶۱۲ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

بارش در ساعت‌های بعدازظهر تا شب از ویژگی‌های بارش بهاری است و بهار امسال که کمی بیش‌فعالی دارد، نمایش تمام‌عیاری در این ساعت‌ها ارائه می‌کند.

دیروز: در بسیاری از مناطق میهن بارش رخ داد که این بارش‌ها در برخی مناطق با آبگرفتگی معابر عمومی همراه بود.

امروز: با ادامه گذر امواج ناپایدار، در بخش پهناوری از میهن جز نوار جنوبی و مناطقی از جنوب شرق، شاهد بارش‌های رگباری، آذرخش، وزش باد شدید یا ریزش تگرگ در ساعت‌های عصر تا شب خواهیم بود.

فردا: همچنان هنرنمایی بهار در ساعت‌های عصر تا شب ادامه دارد.

آینده‌نگری: از ابتدای هفته آینده بتدریج از گستردگی بارش‌ها کاسته خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر