jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۹۰۳۵۹۶ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۲۳:۴۵

قرعه‌کشی جام‌های جهانی کشتی آزاد و فرنگی انجام شد و تیم‌ها در ۲ گروه ۴ تیمی قرار گرفتند.

جام جهانی کشتی آزاد و فرنگی قرعه‌کشی شد

به گزارش جام جم ورزشی، جام جهانی کشتی آزاد و فرنگی ساعاتی پیش در استانبول ترکیه قرعه‌کشی و تیم‌های کشورمان حریفان خود را شناختند. در این مسابقات که با حضور 8 تیم برتر جهان در مسابقات جهانی لاس‌وگاس در هر دو رشته آزاد و فرنگی برگزار می‌شود تیم‌ها در 2 گروه 4 تیمی به رقابت خواهند پرداخت.

مسابقات کشتی فرنگی در شیراز و اواخر اردیبهشت برگزار خواهد شد و شاگردان محمد بنا با تیم آذربایجان هم گروه شده‌اند.

جام جهانی کشتی فرنگی:

مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی 30 و 31 اردیبهشت در شیراز برگزار خواهد شد و شاگردان محمد بنا با تیم آذربایجان که هدایتش بر عهده جمشید خیرآبادی است، هم گروه شده‌اند.

گروه یک: روسیه، بلاروس، آلمان و قزاقستان

گروه دوم: آذربایجان، ترکیه، اوکراین و ایران

جام جهانی کشتی آزاد:

مسابقات کشتی آزاد 22 و23 خرداد ماه سال جاری در شهر لس‌آنجلس آمریکا برگزار خواهد شد و تیم ایران با میزبان مسابقات یعنی آمریکا هم گروه شده است.

گروه اول: روسیه، گرجستان، ترکیه و مغولستان

گروه دوم: ایران، آذربایجان، هند و آمریکا

این مسابقات سومین دوره رقابت‌ها است که به میزبانی ایران و آمریکا برگزار می‌شود.آذربایجان در دوره قبلی جام جهانی کشتی فرنگی قهرمان شد و ایران نیز عنوان قهرمانی در جام جهانی کشتی آزاد را به خود اختصاص داد.

منبع: تسنیم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر بیشتر