jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۵۶۵ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

شنیده می‌شود مشکل اصلی کارلوس کی‌روش برای ادامه همکاری با تیم ملی ایران، علی کفاشیان است. او معتقد است با وجود کفاشیان سیاست فدراسیون مثل گذشته است و اتفاق مثبتی برای تیم ملی نمی‌افتد. دیروز کفاشیان هم در مصاحبه‌ای گفت که همه امکانات برای تیم ملی مهیاست و همین اظهار نظر باعث دلخوری شدید کی‌روش شد.

شنیده می‌شود یکی از بازیکنان باتجربه تیم ملی در تدارک است تا در صورتی که به تیم ملی دعوت نشود، بیانیه خداحافظی خود را منتشر کند. این بازیکن در اردوی آخر تیم ملی غایب بود.

شنیده می‌شود چند بازیکن استقلال با هاشم بیک‌زاده مدافع چپ ذوب‌آهن تماس گرفته‌اند و به او گفته‌اند فصل بعد باید به استقلال برگردد. این بازیکن در ذوب‌آهن دوباره به روزهای خوبش برگشته و با توجه به عملکرد ضعیف میثم مجیدی، احتمال دارد مدافع چپ فصل بعد استقلال باشد.

شنیده می‌شود مهدی رحمتی پیش از شروع بازی استقلال و تراکتورسازی، وقتی متوجه شد بعضی از بازیکنان باتجربه تیم قرار است به سمت امیر قلعه‌نویی بروند، از آنها خواست چنین کاری نکنند، اما این اتفاق نیفتاد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر