jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۴۴۲ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

گنادی گاتیلوف معاون وزارت خارجه روسیه با اعلام این‌که آمریکا بر خلاف گذشته دیگر برای برکناری بشار اسد به عنوان پیش شرط مذاکرات اصرار ندارد، مواضع ترکیه را در نشست اخیر طرف‌های سوری که تحت نظارت سازمان ملل در ژنو برگزار شد،

غیرسازنده خواند. گاتیلوف در مصاحبه با روزنامه روسی ایزوستیا گفت: تاسف‌بار است که بازیگران خارجی بویژه کشور مهمی مانند ترکیه به ایفای نقش غیرسازنده در روند حل مسائل سوریه ادامه می‌دهند. در همین رابطه برخی منابع خبری از تمدید آتش‌بس در سوریه خبر می‌دهند و جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا ضمن درخواست برای آتش‌بس سراسری در سوریه؛ واشنگتن، تهران و مسکو را مسئول اجرای آتش‌بس معرفی کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر