jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۴۳۶ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

امیر نظامی داعش در استان الانبار و یکی از اعضای سابق القاعده در عراق در حمله هوایی ائتلاف کشته شد.

پیتر کوک سخنگوی پنتاگون در کنفرانس خبری گفت: روز ششم این ماه حمله گروه ائتلاف، «ابو وهیب» را هدف قرارداد. این حمله موفقیت‌آمیز بود و به کشته شدن ابو وهیب و سه عنصر جهادی داعش منجر شد. گفتنی است روز دوشنبه برخی رسانه‌ها از کشته شدن ابوبکر البغدادی خبر داده بودند که فرد کشته شده ابو وهیب بوده است. در خبر دیگری، یک منبع آگاه در استان کرکوک عراق روز گذشته اعلام کرد که داعش 45 نفر از اعضای خود را که از نبرد روستای «بشیر» گریخته بودند، اعدام کرده است. / جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر