jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۹۰۳۲۹۵ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۰:۱۴

دفاتر پلیس+10برای سهولت تهیه مدارک مورد نیاز خدمات الکترونیکی به کیوسک های عکاسی تمام اتوماتیک مجهز شده اند.

به کار گیری کیوسک های عکاسی تمام اتوماتیک در دفاتر پلیس+10

به گزارش جام جم آنلاین ، چندی است بسیاری از دفاتر پلیس+١٠ برای گرفتن عکس پرسنلی، به دستگاه های اتوماتیک عکاسی مجهز هستند.

با توجه به کاربری آسان، عملکرد این دستگاه در دفاتر پلیس +١٠ در تهران باعث افزایش رضایت عمومی شده است.
در دیگر کشورها مشابه این دستگاه ها به ویژه در ادارات پلیس و ایستگاه های مترو استفاده می شود.
عکس خارج شده از این دستگاه با مطابقت با استاندارد ایکائو (شرکت بین المللی پرواز و فرودگاه)، دارای کیفیت قابل قبول و مورد تایید ارگان های کشوری و بین المللی است.
متقاضی با قیمت ١٠ هزار تومان می تواند از خود عکس بگیرد و عکس مورد نظر خود را از بین 3 عکس گرفته شده را انتخاب کند که پس از ٢٠ ثانیه عکس چاپ و تحویل می شود.
هم اکنون دفاتر پیشخوان دولت نیز شروع به ارائه خدمات عکسبرداری کرده اند که به روش مرسوم عکاسی و با قیمت های بیشتر انجام می شود.
در این روش عکس به صورت سنتی اجازه انتخاب عکس به متقاضی داده نمی شود و بدون تحویل اصل عکس به متقاضی نادیده روی کارت ملی تحویل خواهیم گرفت.

کیوسک های مذکور تنها در دفاتر پلیس +١٠ وجود دارند خبری از این دستگاه ها در شهرستان ها نیست.

منبع :فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

نقدینگی لجام‌گسیخته، قیمت سوخت (بنزین و گازوئیل) و نرخ ارز را شاید بتوان سه متغیر راهبردی در اقتصاد ایران دانست كه تغییر و تلاطم در هركدام به‌تنهایی می‌تواند سایر بخش‌های اقتصاد ایران را به‌شدت متأثر کند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر