jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۲۰۶ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

اجرای حکم قصاص مردی که 9 سال قبل مستاجرش را با ضربه چاقو به قتل رسانده بود، با بخشش دختر مقتول متوقف شد.

به گزارش جام‌جم، بعد از ظهر بیست و ششم آذر سال 87 ماموران کلانتری 119 مهرآباد جنوبی تهران با تماس مردمی، از درگیری خونینی میان دو مرد در یک چلوکبابی در خیابان شمشیری باخبر شدند. ماموران با حضور در محل به تحقیق از همسایه‌ها پرداختند که معلوم شد مردی که چلوکبابی را اداره می‌کرده با صاحب ملک به نام عبدالله درگیر و توسط وی زخمی شده است. در ادامه تحقیقات معلوم شد ضارب فراری پیش از این با مرد جوان اختلاف مالی داشته و حتی پیش از درگیری نیز او را به مرگ تهدید کرده بود. در مرحله بعدی مشخص شد مرد زخمی ساعتی بعد در بیمارستان تسلیم مرگ شده است. با مرگ وی، مرد قاتل دستگیر و با انتقال به پلیس آگاهی بازجویی شد. او با اعتراف به قتل مرد جوان، اظهار کرد: ملکم را به مقتول اجاره داده بودم. روز حادثه مستاجرم برای تعمیر لوله‌ها، تعمیرکاری را به آنجا آورده بود؛ در حالی که لوله‌های مغازه نیازی به تعمیر نداشت. بر سر این موضوع با هم درگیر شدیم و او را با چاقو زدم.

متهم پس از محاکمه به قصاص محکوم شد .با گذشت 9 سال از وقوع این جنایت، در حالی که قرار بود متهم چهارشنبه به دار مجازات آویخته شود، دختر مقتول دیروز به شعبه اجرای احکام آمد و قاتل پدرش را بخشید. این در حالی است که پدر و مادر مقتول همچنان خواستار اجرای حکم هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر