jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۱۰۷ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد این رژیم به‌دنبال تشدید حملات خود در نوارغزه نیست.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیا الیوم، بنیامین نتانیاهو اعلام کرد: تل‌آویو به‌دنبال تشدید حملات خود در نوارغزه و مرزهای آن نیست.

وی در عین حال مدعی شد رژیم صهیونیستی تمام تلاش خود را برای تخریب تونل‌ها در نوارغزه به کار خواهد گرفت. سخنان نتانیاهو در حالی مطرح می‌شود که جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی طی روزهای اخیر مناطق مختلف نوارغزه را بمباران کردند. نوارغزه از حدود ده سال پیش در محاصره بسر می‌برد، گذرگاه رفح تنها راه ارتباطی غزه با جهان خارج است و فلسطینی‌ها برای فرار محاصره این منطقه و تامین مایحتاج ضروری خود تونل‌هایی را که گاهی عمق آن بیش از 20 متر است حفر می‌کنند تا به شمال شبه جزیره سیناء در مصر یا مناطق جنوبی فلسطین اشغالی برسند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر