نوانما اخبار کد خبر: ۹۰۲۹۷۹ ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۳:۵۶

خواننده آلبوم «داروگ» که در تاریخ 25 اردیبهشت در تهران روی صحنه خواهد رفت، تک قطعه جدیدی را منتشر کرد.

شاید در کنسرت تهران، یک قطعه را دوصدایی اجرا کنیم

به گزارش جام جم نوا، روزبه نعمت‌الهی پس از یک سال بار دیگر در تهران و سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه خواهد رفت و با اجرای آثار جدید و قطعات قدیمی خود، پذیرای دوستداران موسیقی است.

این خواننده درباره قطعه جدید خود «بر باد رفته» که دو روز پیش در فضای مجازی منتشر شد، اجرای تهران و برنامه ریزی های آینده خود گفت: «قطعه «بر باد رفته» فضای عاشقانه و غمگینی دارد و بسیار به احوالات این روزهای من نزدیک است. ترانه زیبای «محسن امیری‌مقدم» باعث شد در نوع اجرا هم سعی کنم که لحن ترانه به خوبی منتقل گردد و بازخوردهای خوبی هم در همین یکی دو روز گذشته از این اثر به من رسیده است. این اثر را برای اجرا در کنسرت تهران هم آماده کرده ام و انشاالله روی صحنه به صورت زنده اجرایش خواهیم کرد.»

روزبه نعمت‌الهی ادامه داد: «برای کنسرت تهران یک غافلگیری جالب در نظر گرفته‌ایم که قطعا مخاطبان حاضر در سالن را شوکه خواهد کرد. یکی از قطعات را قرار است با حضور یکی از بهترین های حوزه موسیقی به صورت دوصدائه اجرا کنیم که در صورت تحقق این اتفاق، حتما مخاطبان کنسرت لحظات جالبی را تجربه خواهند کرد.»

قطعه «بر باد رفته» با ترانه ای از محسن امیری‌مقدم و آهنگسازی روزبه نعمت الهی را می توانید از اینجا به صورت آنلاین گوش و در صورت تمایل دانلود کنید.

منبع: موسیقی ما

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: