jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۹۵۸۲   ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس اجرایی دولت افغانستان هشدار داد کشورهای حامی تروریسم بیشتر از افغانستان از تهدیدات ناشی از عملیات تروریستی رنج خواهند برد، مگر این‌که استراتژی خود را تغییر داده و از حمایت و تامین مالی تروریسم به عنوان یک ابزار سیاسی دست بردارند.

به گزارش خامه پرس، عبدالله عبدالله، گفت: هیچ تفاوتی میان تروریست خوب و بد وجود ندارد. همچنین تفاوتی میان گروه‌های تروریستی و حامیان این گروه‌ها نیست. وی با اشاره به گزارش‌های منتشر شده مبنی بر این‌که یکی از عوامل حملات مرگبار کابل یکی از زندانیان آزاد شده در دوران دولت کرزای بوده است، گفت: این تروریست‌ها که از زندان آزاد شده‌اند اکنون بار دیگر ما را می‌کشند. چرا این افراد به جای تحمل حبس آزاد شده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر