jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۹۰۲۱   ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

دادستان مشهد و معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی گفت: خواستار برخورد محکم با متهم پرونده «اعظم» شده است.

سیدامیر مرتضوی درباره مصاحبه منتشر شده در برخی رسانه‌ها که منتسب به شوهر اعظم شده بود، اظهار کرد: این فرد اجازه مصاحبه ندارد، امکان دارد این مصاحبه‌ به صورت نقل قول از جانب بستگان این متهم باشد یا مصاحبه‌کننده در راهروهای دادسرا توانسته با او صحبت کند که احتمال این مورد نیز بسیار کم است.

چرا همسرم را آزار دادم

مرد جوان با انتقال به مجتمع شهید بهشتی مشهد، به سرپرست مجتمع درباره انگیزه‌اش از شکنجه اعضای خانواده‌اش گفت: همسرم دختردایی من بود که پس از جدایی دایی و زن دایی‌ام، مادربزرگم او را بزرگ کرد. ما بعد از ازدواج به مشهد آمدیم و تمام بدبختی من از آنجا شروع شد. در این شهر با افرادی آشنا شدم که رفت و آمد با آنها مرا به سمت اعتیاد کشاند و وقتی به خودم آمدم، متوجه شدم به شیشه اعتیاد پیدا کرده‌ام.

وی ادامه داد: من هر وقت عصبانی می‌شدم همسرم را کتک می‌زدم اما از چند ماه قبل برادرزنم او را تشویق کرد که از من شکایت کند. همسرم نیز بعد از هر کتک به کلانتری می‌رفت و شکایت می‌کرد. این کار او باعث شد در خانه زندانی‌اش کنم. البته او را در یکی از اتاق‌ها زندانی کرده بودم. بتازگی یک شماره روی کتاب دخترم پیدا کرده بودم که باعث شد به او شک کنم. آخرین بار هم او با چاقو به من حمله کرد که من هم روی دستش خراش انداختم. یک بار هم تصور کردم یکی از دوستانم در خانه من موادمخدر جاساز می‌کند و همسرم هم از موضوع مطلع است. به همین دلیل همسرم را داخل جعبه‌ای فلزی گذاشتم و زیر آن گاز روشن کردم تا جای موادمخدر را بگوید.

مادر و فرزندان کنار هم

فرشته سلجوقی، مدیرکل دفتر امور زنان استانداری خراسان رضوی نیز دیروز در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: با توجه به این‌که دختران پنج و هشت سال دارند، به مرکز شبانه‌روزی ارجاع داده شدند و شب‌ها در کنار مادر بودند، اما در پی گفت‌وگو با مدیرکل بهزیستی و معاون امور اجتماعی این اداره‌کل، مقرر شد امکانات لازم برای حضور فرزندان به صورت 24 ساعته کنار مادر فراهم شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سال تحصیلی با ١٠هزار کلاس جدید

سال تحصیلی با ١٠هزار کلاس جدید

ماه مهر همواره یادآور فرا رسیدن بهار تعلیم و تربیت، تبلور تلاش و تکاپوی پرشتاب و شوق‌انگیز برای فتح قله‌های دانش و کرامت انسانی است تا هرچه بیشتر زنگارهای جهل و نادانی از پیکره جامعه زدوده‌شود و انسان‌ها در مسیر حیات بخش آگاهی و تکامل قرار گیرند.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها