jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۹۷۶۵۵   ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۲:۵۴

رئیس سازمان تاکسیرانی شهرتهران از برخورد با رانندگان تاکسی که اقدام به افزایش خودسرانه کرایه‌ها کرده‌اند، خبرداد.

برخورد با افزایش زودهنگام کرایه‌های تاکسی

به گزارش جام جم آنلاین، میثم مظفر در واکنش به افزایش خودسرانه کرایه از سوی برخی رانندگان تاکسی گفت: همه رانندگان تاکسی توجیه شده‌اند که هرگونه افزایش نرخ کرایه، بعد از تایید فرمانداری و ابلاغ شورای شهر است و اگر احیانا افرادی خودسرانه نسبت به افزایش نرخ اقدام کنند، مسافران می‌توانند با به خاطر سپردن شماره پلاک این خودروها، و تماس با سامانه1888 شکایت خود را ثبت کنند.

وی با بیان اینکه پس از ثبت شکایت، به صورت سیستماتیک این راننده متخلف به کمیته‌های انظباطی معرفی می‌شود گفت: رأی صادره در کارنامه هوشمند این رانندگان ثبت و علاوه بر درج امتیاز منفی، جریمه نقدی نیز براساس آیین نامه و چندین برابر مبلغی که به صورت خودسرانه از مسافر اخذ کرده را باید برگردانند.

مظفر با اشاره به گشت میدانی ناظران سازمان تاکسیرانی گفت: درصورتی که تعداد نمرات منفی رانندگان تاکسی افزایش یابد؛ این فرد برابر آیین نامه باید از شبکه تاکسیرانی خداحافظی کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر