jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۹۷۲۵۹ ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۸:۱۳

سخنگوی وزارت خارجه روسیه در سخنانی اعلام کرد که مسکو هیچ چشم اندازی برای بهبود روابط خود با ترکیه ندارد.

بهبود روابط با ترکیه امکان پذیر نیست

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از شبکه روسیا الیوم، «ماریا زاخارووا» سخنگوی وزارت خارجه روسیه طی سخنانی در یک کنفرانس مطبوعاتی در رابطه با روابط مسکو و آنکارا اظهار داشت: امکان ندارد که روابط روسیه و ترکیه به سطح سابق خود بازگردد.

بر اساس این گزارش زاخارووا در ادامه سخنان خود در همین زمینه تصریح کرد: تفکر رهبران ترکیه تفاوتی با قبل نکرده است و این روش عامدانه و با هوشیاری انتخاب شده است اما روابط میان ۲ کشور و مردمانشان در حال رشد و پیشرفت است.

سخنگوی وزارت خارجه روسیه همچنین تاکید کرد که مسکو مانعی در برابر مردم و تاجران تُرک قرار نخواهد داد.

گفتنی است روابط روسیه با ترکیه در پی سرنگون کردن یک جنگنده روسی توسط نیروهای ترکیه در سال گذشته میلادی و در سوریه تیره شد و رو به وخامت گذاشت.

منبع:مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر